Z53A

348.100 zł 

prev next

DANE TECHNICZNE


Powierzchnia użytkowa / netto

108,8 / 131,9 m2

Powierzchnia zabudowy

215,0 m2

Minimalne wymiary działki

26,16/ 18,08 m2


Z53A to projekt domu parterowego z dachem dwuspadowym, niedrogi w wykonaniu. Zawiera również element nowoczesności, w postaci dachu płaskiego, nad częścią garażową budynku. Jego fragment tworzy również modernistyczne zadaszenie nad wejściem oraz tarasem. Dzięki temu stanowi ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem, wiatrem, deszczem, śniegiem.

Szare kamienne wstawki, wykonane na białym tynku pomiędzy oknami, nawiązują do kamiennej okładziny z części garażowej i stanowią kompatybilną całość.

Wchodząc do domu znajdujemy się w sieni, skąd mamy przejście do schowka, połączonego z pomieszczeniem gospodarczym oraz jednostanowiskowym garażem. Posiadanie tego rodzaju pomieszczeń w jednej części domu stanowi duży atut, ponieważ mamy blisko siebie wszystkie narzędzia i przedmioty potrzebne do przydomowego użytku.

Ten niewielki, ok. 100 metrowy dom, architekci podzielili na dwie części – część dzienną oraz nocną. W dziennej części budynku znajduje się salon z kominkiem oraz aneks kuchenny oddzielony od salonu wyspą barową. Główna ściana aneksu kuchennego nie posiada okna, dzięki czemu możemy zabudować ją szafkami pod sam sufit, efektywnie wykorzystując miejsce. Dodatkowo ściana boczna posiada duże przeszklenia pozwalające na wietrzenie mieszkania podczas przyrządzania potraw. Posiłki możemy spożywać na tarasie, którego ostateczny kształt będzie zależał od indywidualnego życzenia właściciela. Nocna strefa domu to trzy sypialnie oraz łazienka. Dedykowane są dla niedużej rodziny, która ma „serdecznie dość” mieszkania w bloku i chciałaby zacząć żyć pełnią życia „na swoim”, nie będąc uzależnionym od życia sąsiadów


NASZA CENA NETTO

Stan deweloperski:

348.100 zł

Stan surowy otwarty:

171.600 zł


Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na spotkanie:

tel. 500440411, e-mail: biuro@budowadomow.opole.pl


NOTA PRAWNA: niniejsza oferta stanowi zaproszenie do rokowań i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Cena obejmuje budowę domu w promieniu 30 km od Opola. Do podanej wyżej ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 8%.